ZŁY PROJEKT

BAD PROJECT

Brands. Websites. Results

photo-1432888622747-4eb9a8efeb07

 

Wyobraź sobie siebie jako przechodnia w mieście w którym wszyscy obywatele to przedsiębiorcy. Nie ma internetu, komórek, gazet, radia i innych mediów przydatnych podczas promowania swoich biznesów. Co w takiej sytuacji wszyscy robią???? WRZESZCZĄ!!! Jedynie ty stoisz pośród tych wszystkich ludzi cicho i niezauważalnie – tak się prezentujesz gdy nie dbasz o swoje Social MediaTo tak jak byś staną w najciemniejszym rogu z swoim produktem, kiedy wszyscy inni są z przodu alejki. Bez sensu, bezskutecznie, marnotrawstwo potencjału.

BUDOWANIE RELACJI Z KLIENTEM

Social Media  to nie tylko udostępnianie zdjęć, filmów, czy też artykułów.  To też korelacja z klientami! Dzięki temu klienci nawiązują pewnego rodzaju więź z Twoją marką. A żeby było fajniej wg. nas jest kilka właściwości które klient może polubić, więc jest pole do popisu. Warto zadbać o każdy aspekt twoich Social Media więc mamy małą ściągę dla was.

  • Styl w jakim fotografia jest wykonana

Pastelowe kolory? Designerski sznyt? Postaraj się przełamać nudę i wymyśl swój własny kreatywny styl. Jeżeli masz budżet to zatrudnij kogoś kto będzie fotografował dla ciebie. Prawda, wydasz więcej ale wszystko się powinno zwrócić szybciej niż myślisz + dobry PR.

  • Sposób opowiadania historii

Możesz opisywać swoje produkty w sposób humorystyczny lub bardziej rzeczowy. Wybierz mądrze opierając sie o target do którego chcesz trafić i produkt który reprezentujesz.

  • Sposób kontaktu z klientem (czy masz luźne podejście czy może bardziej oficjalne?)

Jeżeli zabierasz się za pisanie postów postaraj się najpierw zdecydować czy będziesz zwracać się do klientów w sposób oficjalny czy może bardziej po kumpelsku ? A może jednak w sposób wyważony odpowiednio do Twoich potrzeb? Gdy już zdecydujesz staraj się tego trzymać przez bardzo długi czas, wszystko to jest częścią Twojego wizerunku w Social Mediach.

  • Odnoszenie się do komentarzy klientów. Odpowiadaj na co ciekawsze komentarze a dobra karma wróci 🙂

Każdemu jest miło kiedy firma której produktu kupujemy i lubimy odpowiada nam na nasz komentarz np. na instagramie. Nie bądź bierny bo w Social Mediach będziesz wyglądać jak maszyna. 🤖

 

Kilka słów co do naszej ściągi. Pamiętaj żeby twój wizerunek był jednolity. Żeby zdjęcia nie były mroczne gdy Twoje wpisy są pełne humoru lub odwrotnie. Jednolity wizerunek jest ważny, odbiorca dostaje jednolity komunikat o tym kim jesteś i jaki jesteś dzięki czemu łatwiej mu się utożsamiać z Twoim produktem.

Ekipa ZłyProjekt.pl

 

 

 

 

Comment(1)

Pan WordPress Czerwiec 9, 2016 AT 10:53 PM

Cześć, to jest komentarz.
Aby skasować ten komentarz, zaloguj się i wyświetl komentarze tego wpisu. Wtedy zobaczysz opcje edycji oraz kasowania komentarzy.